MEISTARKLASES

Laipni lūgti pagrabā, šobrīd piedāvājam šādas meistarklases:

DŽINS un TONIKS

Nogaršosim visu SPIRIT MOVES džina klāstu, kas ietver ne tikai Sweet Flag Gin un Ginfusion of Japanese Quince bet arī dažus sezonālus oriģināldestilējumus.
Izbaudīsim FUNKY MOVES toniku klāstu, kas sevī ietver Wormwood Tonic Water and īpašos tonikus, kurus lietojam tikai bārā.
Pagatavosim trīs dažādus Džintonika iedvesmotus kokteiļus klausoties stāstus par džina un tonika vēsturi / tradīcijām, kopā un atsevišķi.

ABSINTS un PASTIS

Izgaršo SPIRIT MOVES ABSINTU un PASTIS, baudot stāstus par abu dzerienu vēsturi, ar tiem saistītajam tradīcijām un kokteiļiem. Kopā nodegustēsim abus neatšķaidītus, atšķaidīsim ar ledus ūdeni no Absinta pilināmā trauka, un sajauksim trīs oriģinālos kokteiļos, kurus ļoti iespējams varēsi uzjaukt pats jau nakamajā majas absinta ballītē.

VERMUTA GATAVOŠANA

Lielā daļa no mūsu meistarklasēm sākas ar degustāciju, šī nav izņēmums. Sāksim ar vietējā vermuta nogaršošanu, kas vēlāk kalpos par atskaites punktu sava unikālā vermuta un tā garšas attīstīšanā. Tavā rīcībā būs viss nepieciešamais aprīkojums un izejmateriāli, kā arī zinošs meistarklases vadītājs, lai sekojot vadlīnijam, rūpīgi pierakstot receptūras attīstību, varētu pagatavot savu unikālo vermutu. Pēc radošā darba noslēgšanās, izmēģināsim rezultātu kokteiļos un iepildīsim pudelē nešanai mājās.
 

BEZALKOHOLISKIE KOKTEIĻI

Izbaudi kokteili vai izbaudi vairākus, esi daļa no ballītes un atceries visas sarunas nākošajā rītā modies spirgts un atpūties. Mēs izstāstīsim kā. Šajā meistarklasē jauksim kokteiļus ar FUNKY MOVES , kokteiļus bez alkohola, bez vainas apziņas un reibuma. *Visas meistarklases notiek Cēsīs, Lielajā skolas ielā 6. Meistarklašu norise atkarīga no telpu un personāla pieejamības, kādēļ meistarklases iepriekš piesakāmas zvanot +371 2300 2000, rakstot hello@manymoves.eu vai sazinoties mūsu kontaktformā.