PIEGĀDES

CIK TAS MAKSĀS?

Piegādes izmaksas atkarīgas no tavas atrašanās vietas. Tā kā atrodamies Latvijā, pasūtījumus līdz 50 EUR vērtībā Latvijas teritorijā piegādāsim par fiksētu cenu 8 EUR, mūsu kaimiņiem (Igaunija un Lietuva) pasūtījums līdz 60 EUR izmaksās 15EUR. Citur Eiropā un ārpus tās cenas var būt mainīgas.

CIK ILGĀ LAIKĀ MANS PASŪTĪJUMS IERADĪSIES?

Latvijā un Baltijas valstīs tās visticamāk būs 3-4 darba dienas, pārējā Eiropā aptuveni 4-7 darba dienas, atkarībā no atrašanās vietas. Tālākas piegādes var prasīt vairāk laika. Pasūtot preces uz adresi ārpus Eiropas Savienības rēķinies ar iespējamām papildus izmaksām, atmuitojot preci vai nomaksājot vietējos nodokļus. Par šādu izmaksu segšanu atbildīgs pasūtītājs. Pēc pasūtījuma noformēšanas nosūtīsim tev sūtījuma izsekošanas informāciju. 

ATGRIEŠANA

Vari izmantot savas patērētāja tiesības saskaņā ar Eiropas Savienībā spēkā esošajiem tiesību aktiem. Ņem vērā, ka atvērtus vai izlietotus produktus mēs nevaram ne apmainīt, ne atlīdzināt to iegādes izmaksas.

BOJĀTS IEPAKOJUMS

Ja saņem iepakojumu, kas ir acīmredzami bojāts, nekavējoties par to informē piegādātāju, nofotogrāfē bojājumus un ziņo par to uz trimpus@trimpus.lv. Norādi pasūtījuma numuru, izsekošanas numuru, apraksti problēmu, pievieno fotogrāfijas, un mēs lūkosim kā atrisināt situāciju.

TREŠO PERSONU NOLIKTAVAS

Atsevišķi produkti Merch sadaļā tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un nosūtīti no sadarbības partneru noliktavām. Šiem sūtījumiem piemērojamas atšķirīgas piegādes izmaksas un to piegādes laiki var atšķirties no Trimpus norādītajiem.